Fitness náramek CALYPSO K8500/3

Fitness náramek CALYPSO K8500/3 Smart hodinky, Bluetooth/USB
990 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: FE00269
Fitness náramek CALYPSO K8500/3

Detailní popis produktu

Poznejte chytrý fitness náramek Calypso. Šest barevných kombinací, které spojují mladistvého a zábavného ducha značky s užitečností chytrého fitness náramku. Fitness náramek disponuje největším displejem na trhu v tomto segmentu o rozměru 1,14 ” a umožňuje přehledné zobrazení všech funkcí, s přizpůsobitelným rozhraním. Rychlý a kvalitní norský čip Nordic a Bluetooth Low Energy vás nezklamou v každodenním shonu. Pohodlí je zajištěno vodotěsností IP68 a silikonovým páskem, zaměnitelným s dalším páskem, který je součástí každého setu zdarma.

Calypso SmarTime, má integrovány senzory, jako je monitor krevního tlaku a srdeční frekvence, a disponuje dalšími funkcemi zaměřenými na komfort uživatele, jako je sledování spánku nebo cvičení s řízeným dýcháním. Také Vám připomene, kdy je třeba dodržovat pitný řežim nebo kdy je potřeba se začít hýbat a spalovat kalorie. 

Jeho multi-sportovní režim zahrnuje basketbal, fotbal, horolezectví, cyklistiku, turistiku a běh v tělocvičně i venku. S tím souvisí i dostupné informace o počasí, tlaku vzduchu, nadmořské výšce a úrovni UV záření. Kromě toho může uživatel sledovat veškerou svou aktivitu a plnění vytyčených cílů v mobilní aplikaci. Nechybí ani plnohodnotné notifikace vašich zpráv nebo změškaných hovorů.

CALYPSO K8500/3

Typ hodinek: digi

Pásek: pryžový-oranžový (černá)

Pohon: baterie - Quartz

Druh skla: akrylátové

Pouzdro: plast

Tvar pouzdra: hranatý

Barva hodinek (pouzdra): oranžová

Barva číselníku: černá

Vodotěsnost: IP68

Funkce a popis: Smart hodinky, Bluetooth/USB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: