změnit jazyk cz změnit jazyk sk
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500,- CZK
Počet položek: 0 0,- CZK
CZK EUR

Stříbrné šperky

Vánoční dárky? Udělejte radost šperkem

Kdo by neměl rád šperky, drobné třpytivé potěšení, které vykouzlí úsměv na tváři každému obdarovanému. Není podstatné, zda si chcete udělat radost sami, nebo kupujete dárek. Třpytivé náušnice, náhrdelníky, jemné prstýnky, náramky, elegantní hodinky. Nákup a výběr šperku je vždy velkou událostí a měl by být co nejpříjemnější.

HODINY A KLENOTY 2015

HODINY A KLENOTY 2015

Zase uběhl rok jak voda a čeká nás výstava HODINY A KLENOTY, která se uskuteční v termínu 24. - 26. září 2015 na Výstavišti v Praze – Holešovicích a do jejíž nomenklatury spadají hodinky, hodiny, klenoty, autorské šperky, bižuterie, minerály, obalové materiály, investiční zlato, investiční diamanty, zabezpečení ...):

Klenotnictví Raiskubová

Klenotnictví Raiskubová

Pokud máte zájem si vybrat v naší prodejně na Masarykově náměstí v Kyjově dárek v podobě stříbrných nebo ocelových prstýnků, náušnic, přívěšků, hodinkek či jiných šperků, budete u nás vždy vítáni.

Stříbrné šperky - údržba

Zboží z drahých kovů je velmi náchylné k oxidaci povrchu. Největším nepřítelem těchto výrobků je pot a prach. Kromě toho jsou výrobky z drahých kovů poměrně měkké, snadno se poškrábou, a proto s nimi musíme zacházet velmi opatrně. Nesmíme nikdy zapomínat, že jsou to šperky!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace